31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Kryetari Pendarovski: Do t’i nënshkruaj menjëherë ligjet e refuzuara nga parardhësi i tij

Presidenti Stevo Pendarovski ka përsëritur qëndrimin se do t’i nënshkruajë menjëherë ligjet e kthyera nga ish presidenti. Nga kabineti...

ROSU në veri të Kosovës (Video)

Në mëngjesit e sotëm Njësiti Special i policisë së Kosovës, ROSU, zhvilloi një aksion në Mitrovicën e Veriut, ku u arrestuan katër persona. Sipas...

Bujar Osmani optimist për nisjen e bisedimeve me BE-në

Siç raportojnë nga MIA, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot në Bruksel tha se nuk sheh argumente nga vendet anëtare që...

Plaku nga Drenasi që agjëroi 85 ramazana, sot është 98-vjeçar dhe nuk e lë...

“Namaz jam munduar me bë gjithmonë që nga mosha 14-vjeçare kam filluar me agjërua” shprehet për RTV Dukagjinin i moshuari nga Drenasi.

“Kosova” e Buxhovit promovohet edhe në Kroaci

Shteti i Kosovës e arritura më e madhe e shqiptarizmit Promovimi i "Kosovës" VI,VII dhe VIII në Zagreb,...