31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Nuk do ta braktisim Ballkanin

“Nuk do t’i braktisim shtetet të cilat Rusia përpiqet t’i rrezikojë, siç janë Ukraina dhe vendet e Ballkanit Perëndimor”, ka thënë në...

Bie numri i përdoruesve të Facebook në Maqedoni

Sipas  hulumtimeve të Agjencisë për e-tregti në Maqedoni, nga autorja Nina Angelovksa, qasje në internete kanë pasur 79.3% të amvisërive në Maqedoni, që është...

Shtrenjtohet buka për 3 denarë

Në dyqanet e kryeqytetit është vërejtur shtrenjtim i bukës për 20 përqind ose nga 15 denarë në 18 denarë. Arsyeja e kësaj ngritjeje të...

Pijet e gazuara po shkatërrojnë organizmin tonë!

Të tejmbushura me sheqer dhe substanca kimike me zero vlera ushqyese, pijet e gazuara janë një ndër ushqimet që duhet të hiqni dorë me...

Zbulohen kandidatët potencialë për të parin e Dibrës

Sipas portalit Foldrejt.com i cili ka arritur të kontaktojë disa nga anëtarët e partive kryesore në Dibër dhe ka arritur të zbulojë kush janë kandidatët...