31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Këshilltari i Erdogan: Greqinë e shkatërrojmë brenda 3-4 orësh

Yigit Bulut, një prej këshilltarëve kryesorë të Presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, ka paralajmëruar se një luftë greko-turke do të përfundonte brenda 3-4 orësh...

VIDEO/ Supergol nga 40 metra i Vedat Muriqit që dhuron spektakël në Turqi

Sulmuesi shqiptar Vedat Muriqi i ka surprizuar të gjithë me supergolin e shënuar në sfidën e sotme ndaj Antaliasporit në takimin e...

Demarkim apo korrigjim i kufijve? Baton Haxhiu shpjegon formulat

Gazetari nga Kosova, Baron Haxhiu në studion e emisionit “Opinion”, ka saktësuar dy idetë që diskutohen lidhur me një marrëveshje të mundshme...

Cilat janë kufizimet themelore të telefonave si pajisje VR(realiteti virtual)?

Rilindja 2014 e teknologjisë së konsumit të konsumatorëve VR është nxitur kryesisht nga disponueshmëria e ekraneve të vogla, me kosto të ulët, me rezolucion...

Ministri Tevdovski: Me sukses është realizuar programi për reformën në menaxhimin financiar publik

Ministri i Financave, Dragan Tevdovski tha se me sukses është realizuar programi i reformës së menaxhimit të financave publike. Vitin e kaluar,...