31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Zoran Zaev: Për ushtrinë nuk është koha, nuk na duhen tensione të reja në...

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, ka thënë se nuk është koha dhe se nuk ka duhen tensione të reja dhe se ballkani sipas tij...

Dëgjoni reagimin Erolld Musliu pas komenteve të Bujar Osmanit (VIDEO)

Erolld Musliu, drejtori i ri i Agjencisë për Zbulim, ka refuzuar që të komentojë deklaratat e anëtarëve të BDI-së, se janë të...

Kryeministri Zaev: Opozita nuk është duke ndihmuar në vendimet më të rëndësishme për shtetin

Marrëveshja me Greqinë është shembull i përsosur, se si mund të përkufizohen çështjet e identitetit, ndërsa implementimi i saj po sjell rezultatet...

Vatikani hap arkivat e Luftës së Dytë Botërore

Papa Françesku ka thënë të hënën se ka vendosur që të hapë arkivat sekrete të Vatikanit gjatë kohës së luftës së Papa...

Teknologjia financiare do godasë sistemin bankar sipas Kuroda dhe Carney në Davos

Shefi i Bankës së Japonisë, Haruhiko Kuroda, tha se kompanitë e teknologjisë financiare (fintech), mund të shkaktojnë ndërprerje të sistemit bankar në...