30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

A do të “mbijetojë” euro?

Euro do të mbijetojë të paktën edhe 2 dekada të tjera, ndërkohë që krizat financiare që prej nisjes së valutës detyruan qeveritë...

Karl Lagerfeld, ikona e modës ndërroi jetë, 200 milionë dollarë trashëgojë macja e tij!!!

Karl Lagerfeld, ikona legjendare e Chanel është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 85-vjeçare. Stilisti me famë...

EKSKLUZIVE: Cristiano Ronaldo vjen në Shkup

Sefer Canoski, pronar i Universitetit FON, nëpermjet një statusi në Facebook ka paralajmëruar ardhjen e Cristiano Ronaldo në Shkup.

Mjekët i japin 15 birra për t’ia shpëtuar jetën

Njerëzit pëlqejnë të tregojnë e të dëgjojnë histori kur e kanë tepruar me pijen, por pak mund të thonë se kishin pirë...

Kosovarët të dytët për pasaportën gjermane, ja kush janë të parët

Numri i natyralizimeve në landin jugperëndimor të Gjermanisë, Baden-Württemberg, është zvogëluar përherë të parë nga 2013, shkruan n-tv.de. Në krahasim nga 2017 numri...