24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Opozita shqiptare përgatit protestën e radhës

Pas lënies së mandateve, opozita po sheh mundësinë e tërheqjes së të zgjedhurve lokalë në Shqipëri. Qëndrimi i opozitës...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë (foto)

Mbrëmë në Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak...

Hedhet shorti për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, Liverpool – Bayern Muni,...

Është hedhur shorti për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve në Nyon të Zvicrës.  Këto janë përballjet:

Adelina Marku: BDI, synon Governatorin e Bankës Popullore

Publicistja dhe njohësja e rrethanave politike në Maqedoni Adelina Marku, thotë se BDI llogarit në postin e Guvernatorit të Bankës Popullore të...

Reagon Pacolli: Lirojini dy pjesëtarët e FSK-së

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, z. Behgjet Pacolli ka reaguar n lidhje me ndalimin e dy pjesëtarëve të FSK-së nga...