30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Afrim Gashi: Marrëveshja eventuale Kosovë-Serbi do ta qetësonte Ballkanin

“Këtë bindje e mbështes në faktin se këto negociata po zhvillohen nën udhëheqjen dhe mbikëqyrjen e zyrtarëve më të lartë të BE-së...

Limaj: Populli është i korruptuar, Qeveria duhet të çohet në protesta masive

Pas 18 vjetësh plaçkë e krim, Qeveria e Kosovës më në fund ka vendosur që të çlirohet nga babëzia e popullit. Së shpejti, Qeveria...

Turqia në luftë kundër ISIS-it, edhe pas tërheqjes së SHBA-ve

Turqia u zotua të hënën se lufta kundër Shtetit Islamik nuk do të ngadalësohet, edhe pas tërheqjes së SHBA-ve nga Siria, ku rebelët e...

Amnistohet edhe Bogdan Ilievski – “Betmen”

Bogdan Ilievski i njohur me nofkën “Betmen” ka përfituar nga Ligji për amnisti për ngjarjet e 27 prillit. Gjykata penale është shprehur pozitivisht për...

Vuçiq:“shqiptarët nuk bëjnë asgjë vetëm” dhe se “pas tyre qëndron gjithmonë SHBA-ja”

Ka reaguar Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, për deklaratat e Abasadorit të SHBA-së duke shprehur se nuk është i lumtur me deklaratat e ambasadorit...