24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame

Kemi hyrë zyrtarisht në epokën e “Super SUV”

Nuk ka më asnjë dyshim që moda e kohëve të sotme, për gjithë prodhuesit e makinave luksoze, është SUV. Pothuajse çdo markë super-makinash po e prodhon nga një version SUV. Të fundit që kishin mbetur pa e përmendur si plan në 2018 ishin Bugatti e...

BMW PARALAJMËRON SE MODELI X7 VJEN PARA PANAIRIT NË LOS ANGELES

Një foto pjesërisht e errësuar e pjesës së përparme të makinës dhe njoftimi që BMW X7 po vjen së shpejti, sugjeron se kompania gjermane, BMW, do të paraqesë SUV-in e tij më të madh para premierës zyrtare në panairin e veturave që do të...

Lexo dhe:

Dihen 16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

Janë mësuar 16 ekipet më të mira të këtij edicioni në Ligën e Evropës, pas mbylljes së fazës së 1/16.

Puna para orës 10:00 e dëmshme për shëndetin

A ju ndodh shpesh që kur ju bie zilja e zgjimit, ju e fikni atë, ktheheni nga ana tjetër dhe vazhdoni të...

Si të bëhesh një hanëme Stambolli?

Komuna e Bagcilar e Stambollit, ka organizuar një kurs për dukimin e gruas, me kohëzgjatje 2 orë brenda javës. Për dallim nga...

Dik Marti përsëri kundër UÇK së: Haga ka mënjanuar faktet, jam i tmerruar

Ish raportuesi i Këshillit të Evropës Dik Marti ka deklaruar për “Veçernje novosti” për rastin e “Shtëpisë së Verdhë” dhe raportin e...

Ali Ahmeti: Nuk ka krizë mes BDI së dhe LSDM së

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dje në konferencë për shtyp mohoi se ka përçarje mes partnerëve të koalicionit qeveritar LSDM-BDI, duke...