Era Istrefi me projekt të ri, bashkëpunim me DJ grek

181

Era Istrefi po përgatitet për hitin e radhës.

“Selfish” titullohet kënga që do vijë në bashkëpunim me DJ grek dhe belg, Dimitri Vegas.

“Do të vijë së shpejti,”-shkruajti Era në një postim në Instagram.

Ajo ka publikuar një pjesë të klipit ndërsa këndon këngën në një skenë gjigande.

Advertisement