Filloi sezoni i tretë i serialit “Egjeli”, publikohet episodi i 61-të: A ka ‘vdekur’ Sahit Plisi?

493

Sezoni i tretë i serialit “Egjeli”, një prodhim i GjirafaStudios, sapo ka filluar me episodin e 61-të.

Stupcat ne këtë episod janë rikthyer me super humor që krijohet nga keqkuptimet.

Nëse ju kujtohet në episodin e kaluar, Cengi i gjuan me armë Sahit Plisin, e në episodin e ri e shihni që a ke vrarë.

Advertisement

Teta Gjyli si zakonisht i shtjellon punët dhe e hap të pamën për Sahitin, kurse mësuesi vjen me ta ngushëllojë që ka vdekur Sheqa.

Tani çdo të diel nga ora 20:00 mund t’i ndiqni episodat e ri të “Egjelit” online në gjirafavideo.com

Ndërsa episodin e ri, atë të 61 me rend, mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.