Hashim Thaçi: Nderime të përjeshtme komandantit Adem Jashari

182
Adem Jashari dhe Hashim Thaçi

Hashim Thaçi ka uruar përvjetorin e 11 të pavarsisë së Kosovës në llogarinë e tij të rrjetit social të Facebook-ut, përmes një fotoje ku ai duket me komandantin legjendar Adem Jashari.

“11 vjet pavarësi! Nderime të përjetshme bashkëluftëtarit tim të orëve të para të UÇK-së, komandantit legjendar Adem Jashari dhe familjes së tij për sakrificën sublime. Nderime gjithë dëshmorëve të kombit! HTH “

Advertisement