25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Bllokim

etiketë: Bllokim

Lexo dhe:

Zaev me Tsiprasin do të bisedojmë për më shumë çështje

“Do të bisedojmë për më shumë se 30 çështje nga të gjitha fushat e rëndësishme për të dyja vendet, posaçërisht për çështjet...

Vizitë surprizë e Trumpi-it në bazën amerikane në Irak

Presidenti amerikan, Donald Trump i pranoi shqetësimet e sigurisë që rrethuan vizitën e tij në Irak. Për shefin e Shtëpisë së Bardhë ishte mjaft...

Deri më 1 Prill, është e mundur zgjidhja e pranuar nga të gjithë për...

Kryeministri Zoran Zaev nuk beson se kanë dështuar bisedimet mbi ligjin për prokurorinë publike dhe statusin e ardhshëm të PSP me partinë...

Kështu duken të famshmit jashtë skenës (FOTO)

Shumica e të famshmëve vizatojnë një vijë të qartë në mes të jetës së tyre në skenë dhe asaj reale. Kur shfaqen në publik me...

Shpend Ahmeti: Nuk presim gjë të re nga takimi i Berlinit

Kryetar i Prishtinës dhe bashkëkryesues i delegacionit të Kosovës për bisedimet me Serbinë, Shpend Ahmeti, i cili ndodhet në Uashington i ftuar...