25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Bora

etiketë: Bora

Lexo dhe:

Spasovski: Nuk do të tolerojmë kanosjet e askujt, as të BFI-së

Minitri i punëve të brendshme Oliver Spasovski, ka deklaruar se letra e Bashkësi Fetare Islame (BFI) është shantazh i drejtë për drejt...

“Veting” dhe “fshesë” pas konsultimeve në partitë e koalicionit qeveritar

Lideri i LSDM-së dhe i BDI-së, Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti për rikonstruimin e Qeverisë së pari do të bisedojnë me bashkpartiakët...

Zoran Zaevi “nuk u ka asnjë borxh shqiptarëve” atyre ju premtoj se do vazhdoj...

Kryeministri, Zoran Zaev, deklaron se nuk u ka asnjë borxh shqiptarëve. I ftuar në emisionin Click Plus në Tv21, kryeministri maqedonas tha...

Ngjyra e oqeaneve do të ndryshojë me rritjen e temperaturave – Studim

Temperaturat në rritje do të ndryshojnë ngjyrën e oqeaneve të botës, duke i bërë ato më të kaltër në dekadat e ardhshme,...

Rriten çmimet e naftës në Maqedoni

Komisioni Rregullator për Energjetikë ka sjell vendim për rritjen e çmimeve të derivateve të naftës në Maqedoni. Sipas çmimeve...