30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Demokracia

etiketë: Demokracia

Lexo dhe:

Thirrje ekstremiste nga Greqia: Të djegim Tiranën!

Prokuroria e Gjirokastrës ka regjistruar hetimet për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve dhe shpërndarje të simboleve që synojnë përmbysjen e rendit kushtetues të kryer...

Ahmeti për raportet Kosovë-SHBA: Gjendja është serioze

Ai ka thënë se gjendja është serioze karshi raporteve Kosovë-SHBA, mirëpo Haradinaj nuk duhet të lihet i vetëm në këte situatë.

Akademik Rexhep Qosja pro idesë së korrigjimit të kufirit mes Kosovës dhe Serbisë

Akademiku Rexhep Qosja është pro idesë së korrigjimit të kufirit. Mirëpo,  Qosja thotë se kjo nuk është terminologjia e duhur. Sipas tij, kjo i...

Vulin: Më vjen keq që NATO-ja nuk e pranon gabimin me bombardimet

Ministri i Mbrojtjes Aleksandar Vulin thotë se i vjen keq që NATO nuk ka guxim të thotë që bombardimet e Jugosllavisë ishin...

Aeroporti i ri i Stambollit do të bëhet plotësisht funksional pas 7 Prillit

Aeroporti i ri i Stambollit, i cili synon të bëhet një nga më të ngarkuarit në botë, nuk do të bëhet plotësisht...