25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Edi Rama

etiketë: Edi Rama

Lexo dhe:

Ministri Xhafaj jep dorëheqjen nga detyra

Fatmir Xhafaj ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij si ministër i Brendshëm. Lajmin e bën të ditur kryeministri Rama përmes një postimi në “Twitter”....

Erdogan: Jemi në kontakt me Britaninë që raportet ekonomike të mos ndikohen nga Brexit

Turqia është në kontakt të vazhdueshëm me Britaninë në mënyrë që marrëdhëniet ekonomike mes dy vendeve të mos ndikohen nga procesi i...

Fillon Seanca për ndryshimet kushtetuese (Video – drejtpërdrejtë)

Ka filluar seanca parlamentare për ndryshimet kushtetuese. Qeveria ka fituar përkrahjen dhe votat e grupit parlamentar të 8 deputetëve të VMRO-DPMNE. Këtë...

Pendarovski në Dibër: Fitorja e Siljanovskës, do të thotë vazhdim i politikave të Gruevskit

Kandidati presidencial Stevo Pendarovski sot ka ftuar qytetarët që në ditën e zgjedhjeve të dalin sa më masovikisht, sepse, siç tha ai,...

5 ushqimet që parandalojnë ftohjen dhe gripin

Nuk ka asnjë mënyrë magjike për t’i shpëtuar zemërimit të sezonit të dimrit, megjithatë mbajtja e një kontrolli në marrjen e ushqimit mund të...