31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Elvana Gjata

etiketë: Elvana Gjata

Lexo dhe:

Sipas informacioneve jozyrtare shoferi ishte i pergjumur

"Situata ishte vërtetë dramatike. Autobusi ishte i rrotulluar në anën tjetër. Unë me zjarrfikësit hymë në autobus. Brenda ishin katër udhëtar të bllokuar, ndërsa...

Nga Maqedonia dëshirojnë të largohen 30% e popullsisë, kurse nga Kosova 42% dhe nga...

Sipas një hulumtim të bërë nga agjencia Gallup tregon për numrin e popullsive që do të largoheshin nga vendet e ndryshme të botës, në...

Nesër proteste e madhe para OKB-së në New York. Komuniteti shqiptar ne Amerikë...

Komuniteti shqiptar ne Amerike është duke u mobilizuar të organizoj një protestë të madhe para OKB-së, kanë njoftuar  përfaqësues të organizatave dhe shoqatave shqiptare...

Rritja ekonomike e SHBA’ve: Papunësia më e ulët në 50 vitet e fundit

Shkalla e papunësisë ra në më të ultën në pesë dekadat e fundit, me 3.6% nga 3.8%. Po ashtu paga mesatare është...

Seanca gjyqësore për lëndët “Titanik 2”, “Titanik 3” dhe “Tarifa”

Në Gjykatën Penale në Shkup për sot janë planifikuar seanca gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale “Titanik 2”, “Titanik 3” dhe “Tarifa”. Gjykatësi Ognen Stavrev...