25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Gena Bakiasi

etiketë: Gena Bakiasi

PINOKU

Valbona

Lexo dhe:

Për nesër, pritet të bëhet i ditur emri i kandidatit konsensual për kryetar shteti...

Gjatë ditë së nesërme pritet të bëhet i ditur emri i kandidatit të përbashkët dy partive në pushtet LSDM dhe BDI.

Në Maqedoni, 60 njerëz janë lënduar gjatë festës së Vitit të Ri

Festa e Vitit të Ri për 24 qytetarë ka përfunduar në Klinikën e Toksikologjisë, të cilët janë pranuar në gjendje të alkoolizuar.

Ndërtohet rrugë e re ekspres nga Manastiri drejt Greqisë për dalje në detin Jon

Pas disa vitesh paralajmërime, shteti përfundimisht ka vendosur të fillojë projektimin e rrugës së re ekspres nga Manastiri deri në kufirin Maqedoni-Greqi....

Ministria e Arsimit i ndjekë me vëmendje kërkesat e studentëve

Nëpërmjet një kumtese të lëshuar nga ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASh) thuhet se MASh “punon me përkushtim për të avancuar cilësinë e sistemit...

30 ditë paraburgim për Mijallkovin

Me kërkesë të Prokurorisë Speciale Publike – PSP gjykata për krime në Shkup ka urdhëruar paraburgimin 30 dito për ish shefin i shërbimit për...