25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Gordana Siljanovska

etiketë: Gordana Siljanovska

Lexo dhe:

Lutfi Haziri: Zgjidhja përfundimtare e çështjes së Kosovës me Serbinë nënkupton rikthimin e Kosovës...

Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri dhe njëherit Kryetari i qytetit të Gjilanit në një postim në profilin e tij facebook ka deklaruar...

Limaj: Populli është i korruptuar, Qeveria duhet të çohet në protesta masive

Pas 18 vjetësh plaçkë e krim, Qeveria e Kosovës më në fund ka vendosur që të çlirohet nga babëzia e popullit. Së shpejti, Qeveria...

Rama: Gëzuar ditëlindjen, Republika e Maqedonisë Veriore

Menjëherë sapo parlamenti maqedonas u hapi udhë ndryshimeve kushtetuese, për të proceduar më pas me miratimin e ndryshimit të emrit në Republikën e Maqedonisë...

Antikorrupsion ende nuk dihet kur do të formohet, por do ketë mandat më të...

Vendimi i ri ligjor për luftën kundër korrupsionit dhe përplasjes së interesave, që është në fazën e miratimit, është dukshëm më...

A do i përfshi “Fshesa” e Zaevit, partnerët e koalicionit dhe të gjitha nivelet...

Pas përfundimit të zgjedhjeve presidenciale do t’i vjen radha “fshesës” e cila do të pastrojë në ndërmarrjet publike, ministritë dhe Qeveri, ka...