31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Hristijan Mickoski

etiketë: Hristijan Mickoski

Lexo dhe:

Thaçi, Haradinaj e Veseli shprehin mirënjohje për NATO-n dhe SHBA-në

Liderët e institucioneve të Kosovës kanë vlerësuar lartë kontributin e bashkësisë ndërkombëtare gjatë luftës në Kosovë, në 20 vjetorin e bombardimeve të...

Bujar Osmani optimist për nisjen e bisedimeve me BE-në

Siç raportojnë nga MIA, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot në Bruksel tha se nuk sheh argumente nga vendet anëtare që...

Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes së Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të kryesuara nga presidenti Donald Trump, janë të interesuara për zgjidhjen e çështjes së Kosovës.

Maduros i ngushtohet rrethi, ultimatum nga udhëheqësit evropianë!

Spanja, Gjermania, Franca dhe Britania e Madhe kanë paralajmëruar presidentin venezuelian Nicolás Maduro se ai duhet të thërrasë zgjedhjet brenda tetë ditësh...

Më 14 dhjetor, Kosova bëhet me Ushtri

Tre ligjet përfundimtare që e mundësojnë transformimin e FSK-së në “ushtri” pritet të kalojnë në parlament javën e dytë të dhjetorit. Tre ligjet që e...