32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Ilir Hajra

etiketë: Ilir Hajra

Lexo dhe:

Shfaqja “Duet për një” pas suksesit të mbrëmshëm, sot prapë para publikut të Shkupit...

Mbrëmë (25.01.2018) në Qendrën Teatrore të Fëmijëve u mbajt premiera e shfaqjes “Duet për një”, e autorit Tom Kempinski nën regjinë e...

Zv Ministri i Ekologjisë në rolin e Ministrit jep këtë deklaratë

Zëvendës-ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Jani Makraduli sot tha se ky vit do të jetë kyç në luftimin kundër ajrit...

Papa Françesku arrin në Shkup

Papa Françesku ka arritur sot në aeroportin e Shkupit ku është pritur tradicionalisht me bukë dhe kripë. Kreun e...

Ministri i shëndetësisë: Numri i të vdekurve shkon në 13

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se për fat të keq, ka ndodhur aksident i rëndë, ndërsa në autobus ka pasur 50...

Reka fton qytetarët që të nënshkruhen për kandidaturën e tij për kryetar shteti

Profesori Universitar Blerim Reka ka ftuar qytetarët që të nënshkruhen për kandidaturën e tij për president të shtetit. “Të...