31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Kombëtarja

etiketë: Kombëtarja

Lexo dhe:

Avokati i Gruevskit: Nuk kemi të drejtë të ankohemi në Gjykatën e Lartë

Avokati i ish-kryeministrit Nikolla Gruevski, Dimitar Dagnov për televizionin “Tv21” tha se për vendimin e Këshillit Penal nuk kemi të drejtë të ankohemi në...

Pompeo: Maqedonia do të merr vendin e merituar në NATO

Departamenti Amerikan i Shtetit nëpërmjet një deklarate ka përshëndetur vendimin e Kuvendit të Maqedonisë për ndryshimet kushtetuese. Në deklaratë theksohet guximi i...

Cakaj: Shqipëria do të ketë angazhim maksimal në njohjen e pavarsisë së Kosovës

Shqipëria do të ngrejë një Task-Forcë diplomatike për njohjen nga sa më shumë vende të Pavarësisë së Kosovës. Lajmi është bërë me...

A është Erdogani diktator?

Erdogani nuk është si Putini. Jo pse nuk do, por sepse thjesht nuk është i tille dhe me gjasë nuk mund të jetë...

Shqipëri: Nargjilet të dëmshme sa duhani, s’do lejohen në ambientet e mbyllura

Pas ndalimit të duhanit në ambientet mbyllura tanimë do të ndalohen edhe cigaret me ngrohje dhe ato elektronike shisha nargjile apo cigare...