31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Kuq e zi

etiketë: Kuq e zi

Lexo dhe:

O’Connell: VV po merret me Shqipërinë e madhe, derisa ne kujdesemi për gjërat në...

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell thotë se i vjen keq kur e dëgjon Vetëvendosjen duke folur për idenë...

Fillon Seanca për ndryshimet kushtetuese (Video – drejtpërdrejtë)

Ka filluar seanca parlamentare për ndryshimet kushtetuese. Qeveria ka fituar përkrahjen dhe votat e grupit parlamentar të 8 deputetëve të VMRO-DPMNE. Këtë...

Zoran Zaev: më shumë praktikë për nxënësit e ardhshëm të shkollave të mesme

Më shumë praktikë i pret nxënësit e ardhshëm të arsimit të mesëm në Maqedoninë e Veriut. Me reformat që po përgatiten në...

Eliot Engel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan

Ligjvënësi amerikan, Eliot Engel, tha të enjten në Preshevë, se nuk mbështet idetë për shkëmbim territoresh dhe përpjekjet duhet të përqendrohen në...

Në Kosovë sot dita e 12-të e grevës në arsimi, kërkohet ndryshimi i ligjit...

Greva e përgjithshme në të gjitha institucionet arsimore në vend po vazhdon për ditën e 12-të. SBASHK ka bërë...