30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Lyrical Son

etiketë: Lyrical Son

Lexo dhe:

Zyrtare: Ligji për përdorimin e gjuhëve edhe në Gazetën Zyrtare

Sot kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, nëpërmjet Facebook ka publikuar një shkrim në te cilin thuhet "Ligji për përdorimin e gjuhëve edhe...

Kosova ka probleme me politikanët dhe zyrtarët e korruptuar

Kosova ka problem me politikanët dhe zyrtarët e korruptuar, të cilët punojnë më tepër për interesat e tyre personale ose kriminale, sesa për interesin...

Ridvan Bajrami mjeku shqiptar që punoi 27 orë për të shpëtuar njerëz në aksidentin...

Mjeku shqiptar, Ridvan Bajrami është personi i cili për 27 orë rresht ka qenë në vendin e tij të punës duke ndihmuar...

Merkel në Greqi, Athina e rrethuar!

Kancelaria gjermane Angela Merkel do të vizitojë sot Athinën. Ajo bën një lëvizje të fundit për të bindur Athinën që të...

Filipçe nuk do përdorë “fshesën” për shkarkime të udhëheqësve të spitaleve

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot ka mohuar se do të pasojnë shkarkime të personave udhëheqës në spitalet e vendit. Ky reagim...