25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Maqedoni

etiketë: Maqedoni

Lexo dhe:

Në Nikushtak të Likovës ndalohen 5 emigrantë nga Afganistani

Nga policia kanë informuar se dje në ora 9, inspektorë nga Qendrës Rajonale për Punë Kufitare Veri kanë ndaluar 5 emigrant nga...
video

Deputetët e VMRO-DPMNE-së të nervozuar pas votimit

Video https://youtu.be/oAwUhzFJ3Dg

Ja si pritet të jete moti sot në Maqedoninë e Veriut

Sot mban mot me diell dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do...

DSIK e rrëzon presidentin Meta për çështjen e Gent Cakajt

Teksa kanë kaluar disa orë nga kërkesa e Kreut të Shtetit, ka ardhur edhe reagimi i këtij institucioni për çështjen “Cakaj”, ku sqarohet e...

Qeveria Hungareze sjellë vendimin për Gruevskin, opozita kërkon dorëheqjen e ministrit!

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, tashmë e ka deponuar kërkesën e tij për azil pranë zyrës për migracion dhe azil, për të cilën...