32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Ministria e Financave

etiketë: Ministria e Financave

Lexo dhe:

8 këshilla të arta për femrat e suksesshme

Jeta në çdo periudhë ka bukuritë e saja. Jeta shpeshherë na befason me gjëra të bukura, por edhe me probleme të ndryshme, dhe kjo...

Corriere dello Sport: Manxhukiq deri në fund të karrierës në Juventus

Një nga gazetat sportive më prestigjioze italiane "Corriere dello Sport" ka publikuar një lajm në të cilin thuhet se lojtari kroat Mario...

Qyteti i Shkupit fton qytetarët të shfrytëzojnë subvencionet për blerjen e biçikletave

Qyteti i Shkupit i rikujton qytetarët se mund të shfrytëzojnë subvencionet për blerjen e biçikletave, me të cilat mund të kompensojnë një...

LSDM: Siljanovska njësoj sikur Gruevski

Përmes një njoftimi të bërë nga partia në pushtet LSDM thuhet se “kandidatja e Hristijan Mickoskit, Gordana Siljanovska është dorë e...

Greqi, Pavlopoulos vijon me mesazhet ndaj Shqipërisë

Në prag të festës kombëtare, Presidenti i Republikës greke, Prokopis Pavlopoulos ka artikuluar mesazhe ndaj gjithë vendeve fqinje me të cilat Greqia...