25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Pinoku

etiketë: Pinoku

Lexo dhe:

Trump: Kina e gatshme për një marrëveshje tregtare me ne

Kina është e gatshme të arrijë një marrëveshje tregtare me SHBA-në, konfirmoi sot presidenti amerikan, Donald Trump. Ai deklaroi se tarifat doganore shtesë për...

Për tetë muaj nga Shqipëria ikën 2,000 infermierë

Nga janari deri në gusht të këtij viti kanë ikur plot 2 mijë infermierë nga Shqipëria. Problematika kryersore që shtyn shqiptarët në këtë profesion të...

Shtrenjtohet cigaret, një pako do të kushtoj 300 denarë

Cigaret sipas ligjit të ri, i votuar para dy viteve, do të shtrenjtohet këtë vit. Edhe pse...

Dua Lipa me dy çmime të tjera në “Global Awards 2019”

Dua Lipa, ka fituar edhe dy çmime të reja në eventin e madh “Global Awards”.Dua Lipa ka rrëmbyer çmimin e “Femrës më...

Karaxhiç dënohet me burgim të përjetshëm për krimet e luftës

Krimineli i luftës dhe ish-presidenti i Republikës Srpska, Radovan Karaxhiç, u dënua sot me burgim të përjetshëm, shkruajnë mediat e huaja.