25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Policia

etiketë: Policia

Lexo dhe:

Xhevat Ademi: Nuk do të pranohen amandamentet e opozitës! 

BDI-ja paralajmëron se amendamentet e opozitës shqiptare nuk do të pranohen nga arkivat e Kuvendit. Deputeti i integristevë, Xhevat Ademi në emisionin “Rruga drejtë…”...

Ndërmarrjet publike në Maqedoni në borxhet deri në fyt

Në mesin e tyre janë Hekurudhat e Maqedonisë, Rrugët e Maqedonisë, Radiotelevizioni i Maqedonisë, ndërmarrjet komunale të themeluara...

Drislla nuk i pranon mbeturinat nga Struga

Deponia Drislla në Shkup nuk i pranon mbeturinat nga Struga. Mbeturinat edhe më tej do të grumbullohen në lokacionin ekzistues në hyrje...

Hiqet tarifa për provimet e mbartura pas protestave masive të studentëve në Tiranë

Pas protestës së studentëve Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla, ka dalë në një konferencë për mediat, ku ka sqaruar vendimin që është...

Zaev: Në vitin 2020, do të kthejmë nga 500 euro për qytetarët

Nga viti i ardhshëm qeveria ka në plan për të futur një sistem të ri të quajtur "Më shumë para p;r qytetarët" që do...