30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Stevo Pendarovski

etiketë: Stevo Pendarovski

Lexo dhe:

Thaçi: Kosova gati të shqyrtoj heqjen e taksës me Serbinë nëse Kosovës i jepet...

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, për Washington Post është shprehur se është i gatshëm të shqyrtoj heqjen e taksës me Serbinë nësë Serbia jep...

Vatikani hap arkivat e Luftës së Dytë Botërore

Papa Françesku ka thënë të hënën se ka vendosur që të hapë arkivat sekrete të Vatikanit gjatë kohës së luftës së Papa...

A qëndroni gjatë para kompjuterit? Atëherë ju keni nevojë për këtë vitaminë…

Sytë harxhojnë shumë rodopsinë, pigment fotosensitiv, që është i nevojshëm për të parë sa më mirë. Vitamina A luan rol të rëndësishëm...

Rrjetet sociale ndikojnë në lumturinë tonë

Të  shpenzuarit shumë kohë në rrjetet sociale zëvendëson komunikimin e drejtpërdrejt me atë virtual, kjo ndikon në lumturinë e njerëzve dhe rrit nivelin e...

Mersel Bilalli thotë se e mirë e përgjithshme është që BDI të shkoj në...

Nëse të jashtmit kanë besim tek ju, do t'u japin plotë argumente se përse BDI duhet të shkoj në opozitë si e...