25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Tanushë

etiketë: Tanushë

Lexo dhe:

Revolucioni dixhital dhe pasojat për vendet në zhvillim

Zhvillimet dixhitale kanë mbyllur biznese në mbarë ekonominë globale, që nga muzika dhe deri tek manifaktura. Po ndryshon mënyra se si bëhet tregtia, si...

Rama jo vetëm mashtroi studentët, por edhe i kërcënoi …

Ish-presidenti Bujar Nishani e ka quajtur mashtrim për herë të tretë, gjithe sa deklaroi dje kryeministri Rama lidhur me zgjidhjen qe qeveria u jep...

Elvis Naçi me Shqiptarët i dhurojnë familjes Veseli banesë të re në Shkup (Video)

Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” u trajtua historia e familjes Veseli në Shkup të Maqedonisë. Në banesën e fundit në të cilën kanë jetuar, Familja...

Novak Djokovic fitues i sivjetmë i Australian Open

Fitues i sivjetmë i Australian Open është shpallur Novak Djokovic, i cili fitoi me rezultat 3-0 në sete (6-3, 6-2, 6-3 )...

Lëshohet urdhër arresti, policia kërkon Gruevskin

Ministria e Punëve të Brendshme pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për t’i dorëzuar vendimin...