32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Tayna

etiketë: Tayna

Lexo dhe:

Ava Max një tjetër shqiptare që pushton top listat botërore të muzikës (VIDEO)

Ava Max një tjetër yll i muzikës shqiptare po lind në Britaninë e Madhe. Suksesi i këngëtares me origjinë shqiptare Amanda Koçi, e njohur...

Mayweather i përgjigjet Khabibit

Pak ditë pas përplasjes me Connor McGregor, Khabib Nurmagomedov i ka bërë thirrje për përballje edhe boksierit amerikan, Floyd Mayweather. Beteja me McGregor bëri bujë...

Çereku i maqedonasve nuk kanë lexuar asnjë libër në 2018

Nga 690 të anketuar, 170 persona kanë lexuar vetëm një libër, 160 kanë lexuar dy libra, 130 persona kanë lexuar tre libra, ndërsa 130...

Moti sot

Moti sot do të jetë kryesisht me të reshura të përkohshme të shiut. Më shumë reshje pritet të ketë paradite dhe në...

Antonio Gramsci: Im atë është me origjinë shqiptare

Antonio Gramsci lindi në Ales, në Sardenjë, më 22 janar 1891, i katërti nga shtatë fëmijët që patën Francesco Gramsci dhe Giuseppina...