18 C
Skopje
Monday, May 20, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë The World Bank

etiketë: The World Bank

Lexo dhe:

Qyteti shqiptar ku nuk të japin nuse po nuk pate 250 mijë euro!

Në të gjitha dasmat e trevave shqiptare pëlqehet e njëjta muzikë, por traditat janë të ndryshme. Elton Mehaj, i ftuar në “Why Not” nga Roza...

Rënia e një ‘gjiganti’ si Fenerbahçe

Skuadra që ka fituar më shumë tituj kampion në Turqi aktualisht lufton për qëndrimin në Superligë, ka një mal me borxhe e...

Aksident i rënd në autostradën Gostivar-Tetovë, vdes 52 vjeçari

Në mbrëmjen e sotme në autostradën Gostivar-Tetovë, ka ndodhur një aksident i rënd, në të cilin ka humbur jetën një burrë i moshës 52...

Moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të lokale të shiut. Gjithashtu do të...

Epidemia e fruthit, vaksinim i obligueshëm edhe për nxënësit e shkollave fillore

Pas shpalljes së epidemisë së fruthit në të gjithë vendin, ministri i shëndetësisë ka deklaruar se fëmijët e pa vaksinaur, nuk do...