24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Vetyra

etiketë: Vetyra

Lexo dhe:

Nëse Parlamenti e voton ndryshimin e emrit, Greqia do të ndalë bllokimin e Shkupit...

Sot nisë faza e tretë dhe përfundimtare e ndryshimit të Kushtetutës ne Parlamentin Maqedonisë, në bazë të marrëveshjes së Prespës me Greqinë.

Blerim Reka, nuk mbështetet nga Shqipëria dhe Kosova në garën për President

I ka hyrë i vetëm garës për president. Madje fushatën po e bënë vetëm me disa fletushka. Kandidati i parë shqiptar për...

Dembele-Neymar po ndodh e papritura

Barcelona e Paris Saint-Germaini janë duke e diskutuar mundësinë e shkëmbimit të Ousmane Dembeles me Neymarin, shkruan “Le10Sport”. Gjiganti francez frikësohet se do t’i duhet...

Në Shkup promovohet programi “Shkollat e shekullit 21” të financuar nga Mbretëria e Bashkuar

Sot në Shkup u promovua programi trevjeçar “Shkollat e shekullit 21” që synojnë të kontribuojnë në përmirësimin e arsimit fillor në vendet...

“Ti je lulediell” Klinikës të sëmundjeve të fëmijëve në Shkup i dhuron 62.000 euro!

Fond prej 62.000 euro, që janë të mbledhura në sajë të humanizmit të njerëzve  që kanë veshur bluza "Ti  je Luledielli" në fushatën...