25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zgjedhjet 2019

etiketë: Zgjedhjet 2019

Lexo dhe:

Haradinaj: Taksa mund të pezullohet nëse …

Haradinaj thotë se taksa mund të pezullohet nëse SHBA e BE sjellin kontratë finale për njohje nga Serbia

Corriere dello Sport: Manxhukiq deri në fund të karrierës në Juventus

Një nga gazetat sportive më prestigjioze italiane "Corriere dello Sport" ka publikuar një lajm në të cilin thuhet se lojtari kroat Mario...

Ndërron jetë Jovan Stojanovski, Kryetari i Komunës së Ohrit

Ndërroi jetë Kryetari i Ohrit, prof.dr. Jovan Stojanovski, sipas informatave ai nuk kishte ndonjë problem shëndetësorë dhe jo zyrtarisht flitet se ndërruar jetë një...

Do jemi në një çati, mësohuni me shqipen e Kosovës sugjeron Rama!

Kryeministri Edi Rama sa herë që i jepet mundësia shfaqet aktiv në rrjetet sociale, ndërsa nuk nguron që t’i kthejë përgjigje ndjekësve...

Falsifikimi i vendimi gjyqësor kundër BFI-së

Bashkësia Fetare Islame sot ka publikuar dokumente në të cilat dëshmohet falsifikimi flagrant që është bërë kundër këtij institucioni për ta shkarkuar...