25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zgjedhjet Presidenciale

etiketë: Zgjedhjet Presidenciale

Lexo dhe:

Edi Rama foton opozitën për dialog, jo zgjedhje të parakohshme

Disa orë pas dorëzimit të mandateve nga opozita, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u shpreh i gatshëm për dialog, ndonëse nënvizoi se...

Gjiganti amerikan tashmë vlen 1000 miliardë dollarë

Pasi që paraqitën rritje në të ardhurat e tyre, kompania Microsoft arriti vlerën e një trilion (1000 miliardë) dollarëve.

Janeva: Përsëri do të konkurroj për udhëheqëse të PSP-së edhe pse bisedimet ende janë...

Heshtje totale mbizotëron si në kampin qeveritar ashtu edhe në atë opozitar, një ditë pasi liderët e dy partive më të mëdha...

Librat e javës

Stephen Hawking - "Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore", Minerva "Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore"...

Lëvizja VETËVENDOSJE: Vuçiçi dhe Dodik nuk janë të mirëpritur në Tiranë

Nga mediat dhe përfaqësues të huaj është raportuar se Aleksandar Vuçiç dhe Milorad Dodik do të vizitojnë Tiranën në datat 8 dhe...