25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zoran Zaev

etiketë: Zoran Zaev

Lexo dhe:

Moti sot

Moti sot do të jetë kryesisht me të reshura të përkohshme të shiut. Më shumë reshje pritet të ketë paradite dhe në...

Në Maqedoni, brenda vitit një banor krijon 412 kilogramë plehra

Një banor në vend gjatë vitit të kaluar mesatarisht ka krijuar 412 kilogramë mbeturina komunale, që është për 8,6 për qind më...

Ahmeti: Nëse nuk zbatohet Ligji për Gjuhët, do të ketë gjoba

Ali Ahmeti i ftuar në MTV 2 përballë panelit të gazetarëve shpjegoi përdorimin e ligjit të gjuhëve ku tha se do...

Regjim special trafiku me rastin e ardhjes së Tsiprasit në Shkup

Për shkak të vizitës së nesërme të kryeministrit grek Alexis Tsipras, nesër që nga ora 9.30 e deri në orën 20.00...

Të shpëtojmë bamirësinë nga publiciteti

Shkas për këtë shkrim u bë emisioni “Opinion” i para dy ditëve, i udhëhequr nga gazetari Blendi Fevziu, ku ishte i ftuar edhe Kryeministri...