24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zoran Zaev

etiketë: Zoran Zaev

Lexo dhe:

Bolton: Është koha për marrëveshje!

Këshilltari për siguri kombëtare i Shteteve të Bashkuara, John Bolton, u bënë thirrje shtetit të Kosovës dhe Serbisë që të zgjidhin mosmarrëveshjet në mes...

Gazeta gjermane: Erdogani dhe Macroni rrezikojnë të ardhmen perëndimore të Maqedonisë

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut nuk janë të rëndësishme vetëm për politikën e brendshme, por edhe për atë se cilin orientim...

Daçiq: Në Morinë është kufiri Serbi-Shqipëri

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, edhe përkundër faktit se kanë kaluar rreth 20 vjet nga rënia e Sllobodan...

Fundjava sjell derbin klasik në Premier League

Fushata e Liverpoolit për të sjellë titullin kampion në futbollin anglez do të ketë një test të vështirë këtë të dielë, kur në “Anfield...

Pikëllimi për Rinasin, fëmijën viktimë të luftës së Kosovës

Natën e 24 marsit 1999, Lumnije Musaj e kishte vënë për herë të fundit në gjumë në shtratin e vet Rinasin 5 vjeçar,...