32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zoran Zaev

etiketë: Zoran Zaev

Lexo dhe:

Ndahet nga jeta akademik Idriz Ajeti

Ka ndërruar jetë më 13 shkurt 2019 në Prishtinë, në moshën 102 vjeçare, albanologu, gjuhëtari e intelektuali, pedagogu dhe veprimtari i palodhshëm...

Sulmohet gazetari i Top-Channel në Athinë gjatë lidhjes direkte (VIDEO)

Korrespondenti i Top-Channel nga Athina, Artur Bibe sot gjatë raportimin nga protesta e mbajtur në Athinë është sulmuar nga ekstremistët grekë. Ai...

A do te dërgohet ligji për përdorimin e Gjuhëve për shqyrtim në Komisionin e...

Javën e ardhshme pritet nënshkrimi i kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev, pas të cilit Ligji për Përdorimin e Gjuhëve do të dërgohet...

Serbia jep 1 milion euro për rindërtimin e Notre Dame

Qeveria e Serbisë ka dërguar një donacion financiar për rindërtimin e Notre Dame në vlerë prej një milion euro, shkruan B92, përcjell...
formimi i ushtrisë

BE po ndërton një ushtri ‘të bashkuar’

Gjermania dhe Franca tani janë “forcat lëvizëse” në mbrojtjen evropiane dhe ata do të qëndrojnë së bashku përballë...