32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zoran Zaev

etiketë: Zoran Zaev

Lexo dhe:

‘Swan Song’, kënga e Dua Lipës me rekord klikimesh

Kanë kaluar vetëm mbi 24 orë që kur Dua Lipa publikoi kolonën zanore të filmi “Alita: Battle Angel”, 'Swan Song' dhe janë...

Në Shkup, sulmohet një shtetase e Zelandës së Re

Sot, në ora 02:50 në Stacionin Policor të Kisella Vodës, F.V. (28) nga Zelanda e Re raportoi se rreth orës 02:00 pas...

Agjencioni për rini dhe sport propozon në Qeveri ndërtimin e 14 pishinave

Me propozim të Agjencisë për rini dhe sport, Qeveria sot duhet të sjell mendim për informacionin e realizimit të projektit për ndërtimin...

Nxënësit nuk duan të bëjnë detyrat e shtëpisë, prindërve kërkojnë ndryshime në programet mësimore

Programet mësimore të papërshtatshme për moshën, shumë orë, detyra shtëpie të vështira, të cilat shumica e nxënësve i zgjidhin me ndihmë të...

“Ringjallja” e BE në Traktati i Ahenit

Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane Angela Merkel, nënshkruan këtë javë një traktat të ri të miqësisë, që është projektuar për...