32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame
Home Etiketë Zoran Zaev

etiketë: Zoran Zaev

Lexo dhe:

Ushqimet që nuk duhet t’i konsumoni në mëngjes

Të gjithë e dimë që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës dhe që nuk duhet evituar për asnjë arsye. Por...

Haradinaj porosi Mogherinit!

Kryeministri I Kosovës Ramush Haradinaj kërkon nga komuniteti ndërkombëtar të mbështes përputhshmërinë me marrëveshjet ndërkombëtare, pasi që këto marrëveshje po shkelen vazhdimisht nga shteti...

RAMA: Kurti po bëhet bajat duke treguar përrallën e përsëritur që kush nuk është...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka folur rreth idesë së korigjimit të kufijëve në mes Kosovës dhe Serbisë. Rama...

Ambasadori i ShBA së në Shkup Baily: Përgjegjësia për “27 prillin”, e rëndësishme

Ambasadori amerikan Jess Baily në një intervistë për emisionin “360 gradë” thotë se heqja e imunitetit të Veljanoskit është po aq e...

Qytetarët e Maqedonisë dhe Bosnja Hercegovinës udhëtojnë vetëm me letërnjoftime

Prej 1 dhjetorit qytetarët e Bosnja Hercegovinës dhe Maqedonisë do të mund të udhëtojnë vetëm me letërnjoftime. Marrëveshjen është arritur nga ministrat e Punëve të...