Top pesë ndeshjet më të mira të kësaj fundjave

162

Këto janë pesë ndeshjet më të mira të fundjavës që nuk bënë assesi t’i shmangeni:

Manchester City-Everton (e shtunë, 13:30),

Hoffenhemi-Monchengladbach (e shtunë, 15:30),

Basaksehir-Galatasaray ( e shtunë, 17:00),

Advertisement

Lyon-Monaco (e diel, 13:00),

Dhe ndeshja më e pritshme për nga popullariteti është derbi klasik Anglez,

Liverpool-Manchester United (e diel, 17:00)