Aktori Muzafer Etemi zgjedhet kryetar i degës së ASH-së në Tetovë

Aktori i madh, Muzafer Etemi është zgjedhur kryetar i degës së Aleancës për Shqiptarët në Tetovë. Etemi është zgjedhur nga votuesit i degës, me votim...

Sela: Aleanca dhe Alternativa mund t’i fitojnë gjitha komunat e Pollogut,...

Lideri i ASH-së, Ziadin Sela pret që së bashku me partnerin e koalicionit, Alternativën në zgjedhjet lokale të cilat do të mbahen në tetor...

Lifestyle today

Konfirmohet rasti I parë me koronavirus në Gostivar.

Në Gostivar është konfirmuar rasti I parë me koronavirus. Kështu bëjnë të ditur nga reparti infektiv në Gostivar. Bëhet fjalë për një grua të...

Aktivistët e VV-së publikojnë një video: Hashim Thaçi, Berat Buzhala dhe Mufail Limani u...

Aktivistët e VV-së publikojnë një video: Hashim Thaçi, Berat Buzhala dhe Mufail Limani u takuan javën e kaluar... Në grupin me 300.000 simpatizantë të Vetëvendosjes,...

Ministria e Mbrojtjes së Maqedonisë shpall konkurs për punësimin e 200 ushtarëve

Ministria e Mbrojtjes shpalli konkursin për punësimin e 200 ushtarëve në Armatën e Maqedonisë së Veriut. Sipas konkursit, punësimi zgjat katër vite me mundësi vazhdimi,...

Armando Duka – Fudbolli të mbajë veten

Armando Duka - Fudbolli të mbajë veten Presidenti i FSHF Armand Duka u ka bërë thirrje të gjitha klubeve shqiptare të futbollit të gjenerojnë të...

Gazë – Mbërrijnë ndihmat nga Turqia për të luftuar me COVID-19

Gazë – Mbërrijnë ndihmat nga Turqia për të luftuar me COVID-19 Këto ndihma në materiale mjekësore, të cilat hynë në Rripin e Gazës përmes Pikës...

Partitë taktizojnë me koronavirusin për datën e zgjedhjeve

Partitë taktizojnë me koronavirusin për datën e zgjedhjeve Pas kritereve të përcaktuara nga Komisioni i Sëmundjeve Infektive mbi mënyrën e organizimit të zgjedhjeve parlamentare, tani...

Demonstrata kundër kufizimeve të Coronës në Gjermani ( Foto )

Demonstrata kundër kufizimeve të Coronës në Gjermani „Hiqeni turizën“, "Rezistencë" - me parulla të tilla e të tjera, mijëra demonstrues në Gjermani kanë protestuar kundër...

Sekretari i Përgjithshëm i OKB, shpërthimi i virusit ka “lëshuar një tsunami të urrejtjes...

Sekretari i Përgjithshëm i OKB, shpërthimi i virusit ka “lëshuar një tsunami të urrejtjes dhe ksenofobisë” Deri në 190,000 njerëz mund të vdesin nga Covid-19...

Artikuj

- Advertisement -

Most commented

Latest in Fashion

Food & recipes

MUST WATCH