Aktivistët e VV-së publikojnë një video: Hashim Thaçi, Berat Buzhala dhe Mufail Limani u takuan javën e kaluar…

Në grupin me 300.000 simpatizantë të Vetëvendosjes, një aktivist i kësaj partie ka publikuar një video ku thotë se presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar javën e kaluar me drejtorin e T7, Berat Buzhalën dhe kryeredaktorit të RTK-së, Mufail Limanit.

Videoja e publikuar në atë grup ka marrë mbështetje të madhe nga aktivistët e LVV-së, të cilët kritikuar ashpër këtë takim.