“Edhe sikur bota të përmbyset, Turqia nuk do të heqë dorë së ndihmuari Shqipërinë”

"Edhe sikur bota të përmbyset, Turqia nuk do të heqë dorë së ndihmuari Shqipërinë" 19.05.2020   https://cdn.trt.net.tr/videos/5985/7af4/0d8a/5ec3a6e2759ed.mp4 Në një prononcim për mediat, ambasadori turk në Tiranë ka deklaruar...

Basha: Qeveria të kthejë bizneset e vogla në normalitet

Basha: Qeveria të kthejë bizneset e vogla në normalitet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka konstatuar përkeqësimin e gjendjes ekonomike për bizneset e vogla...

Agjencitë e udhëtimeve në pritje të 15 qershorit në Shqipëri

Agjencitë e udhëtimeve në pritje të 15 qershorit Agjencitë turistike në Shqipëri presin datën 15 qershor si datën e madhe të hapjes së kufijve të...

Pasojat e Covid-19 në ekonominë e Shqipërisë

Pasojat e Covid-19 në ekonominë e Shqipërisë Gjatë periudhës janar – prill të ardhurat në buxhet shënuan rënie të ndjeshme për shkak të masave shtrënguese...

“Kjo është dhuna e policisë”- Gazetari Lela ul pantallonat përpara kryemininistrit Rama

“Kjo është dhuna e policisë”- Gazetari Lela ul pantallonat përpara kryemininistrit Rama Është shoqëruar me debate të forta përballja live në emisionin “Real Story”, në...

RAMA: Brenda Majit hapen kufijt

RAMA: BRENDA MAJIT HAPEMI TËRËSISHT, DO HAPEN DHE KUFIJTË “Brenda majit, vendi do jetë i hapur tërësisht, kufijtë do të jenë të hapur dhe në...

Rama: Teatri do të ndërtohet sërish, do t’ua rikthejmë fëmijëve si pjesë e një...

Rama: Teatri do të ndërtohet sërish, do t’ua rikthejmë fëmijëve si pjesë e një programi më të madh! Teatri Kombëtar do të ndërtohet sërish, do...

Durrës kthehet në vatër të COVID 19

Durrës kthehet në vatër të COVID 19 Durrësi kthehet në vatër të nxehtë të të infektuareve. Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitive me...

Shqipëria, ende pa datë për nisjen e sezonit turistik

Shqipëria, ende pa datë për nisjen e sezonit turistik Bregdeti i Vlorës është vërtetë një mrekulli… Deti është i qetë.. Valët përkëdhelin bregun, shkëmbinjtë…Muzika e...

Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit

Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit Sot pas një pune të jashtëzakonshme të qytetarëve të Gjilanit, fondit të krijuar nga...

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
17,700SubscribersSubscribe

Latest news