Rama: Teatri do të ndërtohet sërish, do t’ua rikthejmë fëmijëve si pjesë e një...

Rama: Teatri do të ndërtohet sërish, do t’ua rikthejmë fëmijëve si pjesë e një programi më të madh! Teatri Kombëtar do të ndërtohet sërish, do...

RAMA: Brenda Majit hapen kufijt

RAMA: BRENDA MAJIT HAPEMI TËRËSISHT, DO HAPEN DHE KUFIJTË “Brenda majit, vendi do jetë i hapur tërësisht, kufijtë do të jenë të hapur dhe në...

Basha: Qeveria të kthejë bizneset e vogla në normalitet

Basha: Qeveria të kthejë bizneset e vogla në normalitet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka konstatuar përkeqësimin e gjendjes ekonomike për bizneset e vogla...

“Edhe sikur bota të përmbyset, Turqia nuk do të heqë dorë së ndihmuari Shqipërinë”

"Edhe sikur bota të përmbyset, Turqia nuk do të heqë dorë së ndihmuari Shqipërinë" 19.05.2020   https://cdn.trt.net.tr/videos/5985/7af4/0d8a/5ec3a6e2759ed.mp4 Në një prononcim për mediat, ambasadori turk në Tiranë ka deklaruar...

Pasojat e Covid-19 në ekonominë e Shqipërisë

Pasojat e Covid-19 në ekonominë e Shqipërisë Gjatë periudhës janar – prill të ardhurat në buxhet shënuan rënie të ndjeshme për shkak të masave shtrënguese...

Agjencitë e udhëtimeve në pritje të 15 qershorit në Shqipëri

Agjencitë e udhëtimeve në pritje të 15 qershorit Agjencitë turistike në Shqipëri presin datën 15 qershor si datën e madhe të hapjes së kufijve të...

Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit

Shqiptarët e bashkuar, sigurohen 150 mijë euro për shërimin e Ilirit Sot pas një pune të jashtëzakonshme të qytetarëve të Gjilanit, fondit të krijuar nga...

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest news