Juventus – Milan, formacionet e mundshme

Milani provoi Lukas Paquetan dhe Bonaventurën por jo Rafael Leaon në stërvitjen e djeshme, ndërsa Juventusi testoi një treshe sulmuese të re. Dy skuadrat po...

Ancelotti “i fiksuar” me mbrojtësin e Barcelonës, Everton gati të paguajë 25 milionë euro

Jean-Clair Todibo vijon të jetë një nga emrat më të lakuar të merkatos së Barcelonës, pasi mbrojtësi francez nuk bën pjesë në planet e...

Fenerbahce insiston për Hadërgjonajn

Fenerbahce insiston për Hadërgjonajn Një tjetër futbollist i përfaqësueses së Kosovës mund t’i bashkohet Vedat Muriqit te Fenerbahce. Bëhet fjalë për Florent Hadërgjonajn i cili është...

Juventusi nis bisedimet për transferimin e Pogbës

Juventusi nis bisedimet për transferimin e Pogbës Juventusi ka nisur bisedimet me Mino Raiolan për ta kthyer Paul Pogbën në Torino nga Manchester United. Sipas “le10sport.com”,...

Flamengo nis me stërvitjet, edhe pse kishte 38 të infektuar

Edhe pse Brazili aktualisht është në vendin e tretë në botë me numrin më të madh të njerëzve të infektuar me “Covid-19”, skuadra e...

Reali e liron Balen pa dëmshpërblim?

Reali e liron Balen pa dëmshpërblim? “Los Blancos” janë të gatshëm të heqin dorë nga ylli uellsian vetëm për ta shmangur rrogën e tij të...

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
17,700SubscribersSubscribe

Latest news